❯   Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Neden sitenize üye olmalıyım ?


- Bazı içerikleri telif hakları dolayısı ile sadece üyelerimiz görecek şekilde ayarlıyoruz. Bazı içerikli ise sadece üyelerimize özel olarak ekliyoruz. Eğer bu içerikleri görmek, daha kolay yorum yapmak, favori listenize içerik eklemek istiyorsanız üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

''Dikkat, bir hata oluştu. Ziyaretçi Sitenin bu bölümüne Giriş İzniniz Bulunmamaktadır. '' Hatası alıyorum. Ne yapmam gerekiyor ?


- Muhtemelen görmek istediğiniz içerik sadece üyelerimize açık olarak eklenmiştir. Siteye üye olarak içeriği açmayı deneyin.

Sitenizde neden silinmiş filmler var ?


- Öncelikle sitede çok fazla sayıda film olduğu için filmleri günlük olarak kontrol etmek yerine siz bizimle iletişime geçtiğinizde veya filmin altına yorum yaptığınızda ilgili filmi internetten daha önce yüklenmiş kaynaklardan bularak yeniden ekliyoruz.

Neden bütün VK videoları silinmiş ?


- VK sitesi video izleme koşullarını değiştirdi. Artık sadece VK sitesine üye olan kullanıcılar VK'ya yüklenen videoları izleyebiliyor. Aynı şekilde OK.RU ise videoları üye olmayan kullanıcılar için 360p izlemeye zorluyor. VK.COM ve OK.RU sitelerine üye olarak bu sitelerden alınmış filmleri rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Fragmanlar bazı filmlerde var bazılarında yok. Neden ?


- Eğer fragman yok ise internet ortamında bulunmuyor olabilir. Eğer fragman bozuk ise eklediğimiz link bozulmuş olabilir. Filmin altına yorum yaparak düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Sitenizin belirli bir siyasi görüşü var mı ? Herhangi bir kurum veya partiden destek alıyor musunuz ?


- Sitemizin şu an aktif olarak sadece 1 yöneticisi vardır ve sitenin hiçbir kurum ile ilişkisi yoktur. Site olarak Hayata SOL'dan bakıyoruz. Bu akış açısına sahip herkes yoldaşımızdır. Parti ve siyaset ayrımı yapmıyoruz.

Sitenizde neden reklamlar bulunuyor ?


- Site olarak kimseden maddi destek almadık şimdiye kadar. Sitenin doğal olarak Domain, Suncu vb. masrafları oluyor ve bunu cebimizden vermemek için reklam bulundurmak zorundayız. Player'dan gelen reklamları ise maalesef kapatmak mümkün değil.

Size nasıl destekte bulunabilirim ?


Eğer bize maddi olarak destekte bulunmak isterseniz info@politiksinema.net adresine mail atabilirsiniz. Bunun dışında eksik/hatalı filmlerin altına yorum yaparak. Sitemize üye olup aktif kullanarak, filmleri sosyal medyada paylaşarak bize destek olabilirsiniz.


Saygılarla,

- Politik Sinema Yönetimi